Dodatkowe kody do Legimi na wakacje

     Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmie Śląskim na okres wakacyjny, dzięki współpracy z Fundacją Powszechnego Czytania, pozyskała dodatkowe, darmowe kody do Legimi dla chełmskich czytelników. Kody ważne są przez 30 dni od momentu aktywacji. Aktywacja musi nastąpić jeszcze w bieżącym miesiącu (lipiec 2023). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biblioteki!

 

Instrukcja aktywacji kodu:

– wręczony w bibliotece kod do Legimi czytelnik wpisuje na stronie https://www.legimi.pl/fundacjapowszechnegoczytania/
– po zaakceptowaniu regulaminu czytelnik loguje się na już posiadane konto w Legimi lub rejestruje je klikając na przycisk „Dalej” na tej samej stronie – od tego momentu można czytać i słuchać w Legimi przez miesiąc.

 

 

W jaki sposób na przekazane czytniki wgrać ebooki z oferty Legimi? 

Legimi na Kindle działa inaczej niż na innych urządzeniach. Do synchronizacji na czytnik książek pobranych w ramach abonamentu służy aplikacji Legimi na Kindle, którą instalujemy na komputerze z Windows lub Mac OS. W tym celu należy wykonać następujące czynności:

– wręczony w bibliotece kod do Legimi czytelnik wpisuje na stronie https://www.legimi.pl/fundacjapowszechnegoczytania/
– po zaakceptowaniu regulaminu czytelnik loguje się na już posiadane konto w Legimi lub rejestruje je klikając na przycisk „Dalej” na tej samej stronie – od tego momentu można czytać i słuchać w Legimi przez miesiąc
– czytelnik instaluje na komputerze aplikację Legimi na Kindle pobierając ją ze strony http://www.legimi.pl/pobierz-legimi. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcją zawartą na stronie https://support.legimi.com/hc/pl/articles/360001585078-Jak-korzysta%C4%87-z-abonamentu-Legimi-na-czytniku-Kindle-
 
A+