TYDZIEŃ BIBLIOTEK – wyjazd do Bielska-Białej

15 maja cała załoga naszej Biblioteki miała okazję uczestniczyć w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza w Bielsku-Białej, zorganizowanych przez Książnicę Beskidzką oraz Bibliotekę Śląską. 

A+