Mnóż pomysły, pisz wnioski, realizuj projekty!

14 października nasza Biblioteka miała przyjemność gościć bibliotekarzy z całego naszego powiatu bieruńsko-lędzińskiego podczas warsztatu „Mnóż pomysły, pisz wnioski, realizuj projekty!” prowadzonego przez Pana Pawła Dobrzeleckiego ze Stowarzyszenia Labib.

Bibliotekarze podczas szkolenia dowiedzieli się skąd czerpać pomysły na projekty, jak stworzyć swój własny generator pomysłów, od czego zacząć pisać wnioski, jak poprawnie zbudować projekt kulturalny oraz jak planować, tworzyć i realizować projekty z korzyścią dla biblioteki i jej użytkowników.
Warsztaty odbyły się się w ramach projektu „Re-Animuj się – szkolenia dla bibliotekarzy” realizowanego przez Stowarzyszenie Labib. Projekt sfinansowano ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.