Teatrzyk dla dzieci „Opowieści z teczki profesora Książeczki” – podsumowanie wydarzenia

🎭📚 W miniony poniedziałek, 14 października, nasza biblioteka zamieniła się w magiczną scenę! Dzieciaki miały okazję przenieść się do świata niezwykłych przygód dzięki spektaklowi „Opowieści z teczki profesora Książeczki”. 🎭📚

Profesor Książeczka zabrał nas w podróż pełną śmiechu, zabawy i ciekawych opowieści, które poruszyły wyobraźnię najmłodszych widzów. 🌟Każda historia wyciągnięta z jego teczki była inna, pełna zaskoczeń i mądrych przesłań, a dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterów.

Dziękujemy wszystkim małym uczestnikom i ich rodzicom za obecność. Mamy nadzieję, że teatrzyk zainspirował do sięgania po książki i odkrywania nowych historii na własną rękę.