Nagrody w akcji „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmie Śl. została jednym z laureatów konkursu „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”.

Akcja „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” była skierowana do wszystkich bibliotek publicznych oraz szkolnych działających na terenie Polski, a adresujących swoją ofertę do dzieci i młodzieży. Celem było wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży w ramach pozaszkolnej edukacji nieformalnej oraz szkolnych zajęć pozalekcyjnych, a także wprowadzanie nowoczesnych form pracy z komiksami i grami planszowymi w bibliotekach publicznych i szkolnych.

Akcja była realizowana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspólnie z wydawnictwem Story House Egmont Sp. z o.o.