Przedszkolaki z wizytą u Misia Tulisia

Jesienią Miś Tuliś odwiedził dzieci w przedszkolu, teraz przyszła pora na rewizytę i przedszkolaki 7 czerwca zagościły w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chełmie Śl. na zajęciach bibliotecznych opartych o serię książek z Misiem Tulisiem.

Dzięki krótkiej bajeczce „Miś Tuliś kocha mała ptaszki” D. Mellinga przedszkolaki przypomniały sobie, gdzie można zobaczyć wiosnę, jak ją rozpoznać i przede wszystkim jak ważne jest przytulanie (i to nie tylko wiosną!), a następnie każdy chętny mógł sam przytulić maskotkę Misia Tulisia. Dzieci miały także okazję zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej na tę okazję misiowej fotobudce. Na zakończenie zajęć tradycyjnie już wszyscy mali uczestnicy otrzymali pamiątkową zakładkę.